PONTVADÁSZAT 2017-2018

 CsapatokJátszottNyertVesztettKülönbségDobottKapottPont
1Villy1210214587573022
2Ati HB1210212879566722
3VSK - Csíkszereda U18128410979668720
4Gyergyó12668672964318
5Bivalyok1239-9367977215
6InterProd1239-16963680515
7Vendor12210-20664084614


MÉRKŐZÉSEK

  • Aktuális
  • Összes
  • InterProd
  • VSK - Csíkszereda U18
  • Ati HB
  • Vendor
  • Villy
  • Bivalyok
  • Gyergyó
  • Aktuális
  • Összes
  • InterProd
  • VSK - Csíkszereda U18
  • Ati HB
  • Vendor
  • Villy
  • Bivalyok
  • Gyergyó
1. Forduló
2017-10-22
InterProd
Leitman Pál 6(2x3)Török Zalán 21Gedő Botond 19Kovács Zakariás 2Hajdu Zoltán 19Vackán Zsolt 8(1x3)
75 : 73(17-21)(17-19)(17-15)(24-18)
VSK - Csíkszereda U18
Ionescu C. 6(1x3)László B. 35(4x3)Bujac E. 1Holló B. 11László T. 10Nagy S. 5(1x3)Szopos D. 3(1x3)Benedek B. 2
Ati HB
ifj. Lukácsi Csaba 19(1x3)Kovács József 2Both Hunor 28Tóth Károly 17(1x3)Kassay E. Attila 9(1x3)Lőrincz Tamás 8
83 : 47(18-14)(29-13)(18-5)(18-15)
Vendor
Pap László 10Kovács Dániel 4Szabó Attila 2Hajdó K. 4Bodó T. 10(1x3)Tudor Adi 7Tóth A. 2Szász Szilárd 8
VSK - Csíkszereda U18
László B. 17(3x3)László T. 5(1x3)Ionescu C. 4Zerkula Z. 8Nagy S. 13(1x3)Holló B. 8Tamás P. 8
63 : 82(9-16)(18-21)(18-15)(20-30)
Villy
Lőrincz Barna 6Belényessy Sándor 27(1x3)Hajdu Levente 12Bartus Levente 17Bokor Zoltán 14Kádár Levente 6
2. Forduló
2017-10-29
Vendor
Szász Szilárd 15(1x3)Tudor Adi 8Pap László 8Tóth Attila 5Bodó Tamás 5(1x3)Kovács Dénes 2Fülöp Sámson 2Mihály Dávid 5(1x3)
50 : 68(16-25)(16-17)(8-9)(10-17)
VSK - Csíkszereda U18
Bujac Eduárd 9(1x3)Ionescu Cristian 10Nagy Sándor 12(2x3)Zerkula Zoltán 7Holló Bence 22Tamás Benedek 2László Botond 4Szopos Dávid 1László Tamás 1
Villy
Bokor Zoltán 19Lőrincz Csaba 16Hajdu Levente 19Popa Dániel 4Páll Dénes 9(1x3)Kádár Levente 9
76 : 55(12-9)(19-15)(26-17)(19-16)
InterProd
Török Zalán 18Hajdu Zoltán 15(2x3)Györke László 4(1x3)Vackán Zsolt 5(1x3)Gedő Botond 13
Bivalyok
Péter Attila 4(1x3)Oláh György 22Végh Hunor 14Fekete Levente 2Dávid Attila 2Kovács Szabolcs 13(1x3)Szász Lehel 2András Levente 1
60 : 78(20-16)(8-21)(14-14)(18-27)
VSK - Csíkszereda U18
Zerkula Zoltán 5(1x3)Benedek Bálint 3(1x3)László Botond 11(2x3)Bujac Eduárd 19(3x3)Tamás Benedek 2Nagy Sándor 19(2x3)László Tamás 7(1x3)Holló Bence 7Ionescu Cristian 5(1x3)
3. Forduló
2017-11-05
Ati HB
Tóth Károly 18(2x3)Kassay E. Attila 14(1x3)Lőrincz Tamás 2Kovács József 7(1x3)Vass Imre 11(3x3)Both Hunor 4
56 : 42(14-7)(19-7)(12-14)(11-14)
InterProd
Vackán Zsolt 4Györke László 5Török Zalán 6Tigla Dragos 5Kovács Zakariás 4Gedő Botond 15Leitman Pál 3(1x3)
Bivalyok
Oláh György 15András Levente 2Kovács Szabolcs 13András Imre 2Dávid Attila 2Szabó Csaba 2Végh Hunor 7(1x3)Szász Lehel 2
45 : 73(14-15)(7-19)(12-19)(12-20)
Villy
Popa Dániel 3Hajdu Levente 13Lőrincz Csaba 23Bokor Zoltán 11Páll Dénes 5(1x3)Belényessy Sándor 6(1x3)Kádár Levente 2Bartus Levente 10
4. Forduló
2017-11-11
Ati HB
Kassay E. Attila 12(2x3)Vass Imre 3(1x3)Tóth Károly 14(2x3)Erőss István 5(1x3)ifj. Lukácsi Csaba 11(2x3)Lukács Bulcsú 4Both Hunor 4
53 : 52(2-16)(11-7)(21-18)(19-11)
Gyergyó
Seres Lali 18(2x3)Huszár Bence 7Ráduly Sándor 10(1x3)Márton András 4Puskás Hunor 3Petelei A. 4Szász Botond 6
Vendor
Mihály Dávid 3(1x3)Kovács Dániel 6Bodó Tamás 6Kovács Dénes 8(2x3)Tóth Attila 12(1x3)Tudor Adi 14Pap László 14(2x3)
63 : 94(18-20)(16-19)(10-31)(19-24)
Bivalyok
Magyari Lóránt 6Dávid Attila 6Szabó Csaba 2Oláh György 38András Levente 6Végh Hunor 8Kovács Szabolcs 25(1x3)Péter Attila 3(1x3)
InterProd
Gagyi Róbert 10(2x3)Török Zalán 13Leitman Pál 3(1x3)Györke László 4Vackán Zsolt 3(1x3)
33 : 52(6-13)(8-11)(6-12)(13-16)
Gyergyó
Seres Lali 8Puskás Hunor 8Mezei Sándor 7Huszár Bence 10(2x3)Kopacz Márk 4Petelei A. 10Köllő István 2Szász Botond 3(1x3)
5. Forduló
2017-11-12
Gyergyó
Ráduly Sándor 9(3x3)Puskás Hunor 22Seres Lali 14(2x3)Köllő István 7Huszár Bence 14Kopacz Márk 12
78 : 56(29-6)(20-8)(11-25)(18-17)
Bivalyok
Péter Attila 9(3x3)Dávid Attila 6Végh Hunor 6Kovács Szabolcs 27(1x3)Magyari Lóránt 6(1x3)András Levente 2
Villy
Bartus Levente 26(2x3)Hajdu Levente 10Kádár Levente 9(1x3)Páll Dénes 8(2x3)Lőrincz Csaba 4Bokor Zoltán 4
61 : 50(25-14)(11-9)(8-11)(17-16)
Gyergyó
Ráduly Sándor 12(1x3)Seres Lali 5Puskás Hunor 18Huszár Bence 15(4x3)
6. Forduló
2017-11-17
Bivalyok
Szabó Csaba 2András Levente 2Kovács Szabolcs 20(3x3)Oláh György 11Magyari Lóránt 2Fekete Levente 4
41 : 64(16-16)(8-15)(7-15)(10-18)
Ati HB
ifj. Lukácsi Csaba 9(1x3)Lukács Bulcsú 12Kovács József 4Vass Imre 9(3x3)Tóth Károly 8(2x3)Erőss István 7(1x3)Kassay E. Attila 10(2x3)Both Hunor 2Lőrincz Tamás 3(1x3)
2017-11-19
Villy
Lőrincz Csaba 17Páll Dénes 13(1x3)Hajdu Levente 21Bartus Levente 21(1x3)Kádár Levente 6Bokor Zoltán 8
86 : 70(18-21)(20-17)(24-19)(24-13)
Vendor
Szász Szilárd 22(4x3)Tudor Adi 14(1x3)B. B. 18Tóth Attila 8Kovács Dénes 8
InterProd
Vackán Zsolt 9Bencze Bogi 14(2x3)Török Zalán 13Gedő Botond 18Gagyi Róbert 5(1x3)Tigla Dragos 4Györke László 4
67 : 56(9-15)(16-9)(15-11)(27-21)
Bivalyok
András Levente 3(1x3)Oláh György 31Magyari Lóránt 4Végh Hunor 5Péter Attila 8(2x3)Fekete Levente 5(1x3)
VSK - Csíkszereda U18
Nagy Sándor 28(5x3)Zerkula Zoltán 13(3x3)Ionescu Cristian 3László Tamás 7(1x3)Tamás Benedek 2Holló Bence 6(1x3)Szopos Dávid 2
61 : 70(19-11)(13-15)(7-31)(22-13)
Ati HB
Tóth Károly 15Both Hunor 8Kovács József 5(1x3)ifj. Lukácsi Csaba 13Kassay E. Attila 2Lukács Bulcsú 16Lőrincz Tamás 1Erőss István 10(1x3)
7. Forduló
2017-12-10
InterProd
Gedő Botond 24Török Zalán 23Leitman Pál 14(4x3)Vackán Zsolt 4Györke László 2
67 : 58(20-16)(11-20)(17-14)(19-18)
Vendor
Tóth Attila 3Pap László 22(3x3)Szász Szilárd 20(3x3)Bodó Tamás 5(1x3)Tudor Adi 5Szabó Attila 3
Ati HB
Both Hunor 12Tóth Károly 19(3x3)Erőss István 9(1x3)Vass Imre 5(1x3)Lőrincz Tamás 7(1x3)Kassay E. Attila 6Lukácsi László 2
60 : 71(13-8)(22-21)(10-24)(15-18)
Villy
Páll Dénes 12(1x3)Hajdu Levente 12Kádár Levente 4Bartus Levente 12Belényessy Sándor 27(5x3)Bokor Zoltán 4
2017-12-18
Gyergyó
Seres Lali 12Kozma Szabolcs 9Huszár Bence 24Kopacz Márk 2Köllő István 4Zerkula Lehel 4
55 : 66(11-6)(18-16)(8-19)(18-25)
VSK - Csíkszereda U18
Sebestyén Péter 4László Botond 16(4x3)Nagy Sándor 13(1x3)Tamás Benedek 3(1x3)Zerkula Zoltán 4(1x3)László Tamás 13(1x3)Bujac Eduárd 5Ionescu Cristian 3Benedek Bálint 5(1x3)
2017-12-27
Vendor
Simény Zsolt 40(1x3)Boros Ede 9Szász Szilárd 14(2x3)Kovács Norbi 1Pap László 6(1x3)Bodó Tamás 7(1x3)Tudor Adi 4
81 : 75(23-14)(14-16)(21-22)(23-21)
Gyergyó
Ráduly Sándor 14Huszár Bence 15(1x3)Seres Lali 19Mezei Sándor 7(1x3)Szakács Levente 1Hobaj Levente 15(2x3)Kopacz Márk 4
8. Forduló
2018-03-11
Vendor
Kovács Dénes 24(3x3)Kovács Norbi 10(2x3)Blénessy Tamás 6Pap László 8Tudor Adi 6
54 : 65(13-11)(12-23)(15-18)(14-13)
Villy
Belényessy Sándor 20(1x3)Páll Dénes 8Lőrincz Csaba 14Kádár Levente 5Bokor Zoltán 13Popa Dániel 5
Ati HB
Erőss István 19(2x3)ifj. Lukácsi Csaba 7Kassay E. Attila 17(1x3)Lőrinczi Géza 2Kovács József 11(1x3)Vass Imre 7(1x3)Lőrincz Tamás 6Both Hunor 8Tóth Károly 5(1x3)
82 : 64(29-19)(14-18)(14-10)(25-17)
InterProd
Leitman Pál 15(5x3)Török Zalán 20Vackán Zsolt 4Gedő Botond 17Györke László 8(1x3)
9. Forduló
2018-03-17
VSK - Csíkszereda U18
László Botond 14(1x3)Nagy Sándor 17(3x3)Szopos Dávid 3(1x3)Holló Bence 4László Tamás 2Zerkula Zoltán 2
42 : 69(7-15)(14-27)(11-9)(10-18)
Gyergyó
Seres Lali 25(2x3)Márton András 6Köllő István 2Ráduly Sándor 19(2x3)Petelei A. 8Kozma Szabolcs 3Mezei Sándor 6
Bivalyok
Kovács Szabolcs 23(3x3)András Imre 2Magyari Lóránt 4Oláh György 9(2x3)András Levente 5
43 : 50(8-11)(7-13)(17-14)(11-12)
Gyergyó
Petelei A. 8Ráduly Sándor 11(1x3)Seres Lali 10Szász Botond 7Köllő István 8(1x3)Mezei Sándor 2Kozma Szabolcs 2Márton András 2
Vendor
Magyari Szabolcs 2Pap Gellért 5(1x3)Tóth Attila 5(1x3)Pap László 10(1x3)Kovács Dénes 4Blénessy Tamás 2Bodó Tamás 4Szász Szilárd 2Tudor Adi 2
36 : 82(0-19)(10-19)(16-23)(10-21)
VSK - Csíkszereda U18
Bujac Eduárd 13Szopos Dávid 4Nagy Sándor 12(2x3)Benedek Bálint 4Holló Bence 16László Botond 14(1x3)László Tamás 13Ionescu Cristian 2Zerkula Zoltán 4
10. Forduló
2018-03-18
InterProd
Vackán Zsolt 7(1x3)Bencze Bogi 10(2x3)Török Zalán 8Gedő Botond 12Leitman Pál 5(1x3)Györke László 5
47 : 75(14-20)(11-20)(12-13)(10-22)
Gyergyó
Petelei A. 10Szász Botond 4Köllő István 6Kozma Szabolcs 3Seres Lali 17(1x3)Ráduly Sándor 15(2x3)Selyem Vencel 11(2x3)Márton András 3Mezei Sándor 6
Ati HB
Both Hunor 9Erőss István 8ifj. Lukácsi Csaba 10(2x3)Tóth Károly 8Kovács József 4Lőrincz Tamás 7(1x3)Vass Imre 3(1x3)
49 : 45(18-12)(8-9)(14-8)(9-16)
Gyergyó
Ráduly Sándor 20(3x3)Seres Lali 16Petelei A. 4Mezei Sándor 5
Vendor
Szabó Attila 5(1x3)Pap Gellért 8(2x3)Koncz L 4Pap László 14(2x3)Bodó Tamás 5(1x3)Kovács Dénes 3(1x3)Szász Szilárd 15(3x3)Tudor Adi 3Tóth Attila 6
65 : 83(16-10)(20-27)(14-24)(15-22)
Bivalyok
Oláh György 31Kovács Szabolcs 26(1x3)András Levente 10Péter Attila 4Magyari Lóránt 4András Imre 4Both Róbert 4
11. Forduló
2018-04-08
Ati HB
Tóth Károly 21(2x3)ifj. Lukácsi Csaba 15(1x3)Both Hunor 19Lőrincz Tamás 4Kassay E. Attila 8Kovács József 5(1x3)
72 : 55(11-8)(23-16)(20-7)(18-24)
Vendor
Pap László 9(1x3)Kovács Norbi 13(3x3)Benkő Robi 4Szász Szilárd 15(1x3)Boros Ede 9Koncz L 2Pap Gellért 3
Villy
Popa Dániel 2Hajdu Levente 14(1x3)Lőrincz Csaba 14Belényessy Sándor 12(2x3)Kádár Levente 8Bartus Levente 22(1x3)Páll Dénes 7(1x3)
79 : 58(19-8)(18-18)(18-20)(24-12)
Bivalyok
Oláh György 29(2x3)Dávid Attila 2Both Róbert 8Kovács Szabolcs 15(2x3)Szabó Csaba 2Magyari Lóránt 2
12. Forduló
2018-04-14
Vendor
Szász Szilárd 19(4x3)Tóth Attila 6(1x3)Kovács Norbi 4Ray 4Kovács Dénes 8
41 : 71(16-19)(9-17)(2-20)(14-15)
Gyergyó
Kopacz Márk 21Petelei A. 16Köllő István 10Zerkula Lehel 2Ráduly Sándor 18(1x3)Szász Botond 2Kozma Szabolcs 2
Villy
Belényessy Sándor 32(5x3)Páll Dénes 5(1x3)Hajdu Levente 13Bartus Levente 13Popa Dániel 4Kádár Levente 4
71 : 57(15-8)(19-13)(22-17)(15-19)
Gyergyó
Zerkula Lehel 4Petelei A. 8Ráduly Sándor 18(4x3)Kopacz Márk 8Köllő István 6Szász Botond 7(1x3)Kozma Szabolcs 6(1x3)
VSK - Csíkszereda U18
László Botond 24(1x3)Nagy Sándor 4Tamás Benedek 7Bujac Eduárd 8László Tamás 8(1x3)Ionescu Cristian 2Szopos Dávid 4Zerkula Zoltán 2
59 : 54(19-0)(22-18)(6-17)(12-19)
Ati HB
ifj. Lukácsi Csaba 7(1x3)Lukácsi László 4Kassay E. Attila 13(2x3)Tóth Károly 16(1x3)Lukács Bulcsú 6Both Hunor 8
InterProd
Leitman Pál 12(4x3)Török Zalán 9Gedő Botond 15Györke László 9Vackán Zsolt 6
51 : 76(11-16)(12-20)(10-9)(18-31)
Bivalyok
András Levente 15(1x3)Kovács Szabolcs 22(4x3)Oláh György 29(5x3)Végh Hunor 6Both Róbert 2Dávid Attila 2
13. Forduló
2018-04-15
VSK - Csíkszereda U18
László Botond 7László Tamás 16(2x3)Benedek Bálint 10Nagy Sándor 21(5x3)Bujac Eduárd 5(1x3)Szopos Dávid 3(1x3)Ionescu Cristian 13Tamás Benedek 3(1x3)Zerkula Zoltán 5
83 : 68(26-17)(18-16)(24-18)(15-17)
Villy
Mester Zoltán 11(1x3)Tigla Dragos 20Páll Dénes 21(1x3)Kádár Levente 16
VSK - Csíkszereda U18
Zerkula Zoltán 9László Tamás 12László Botond 25(4x3)Bujac Eduárd 14(1x3)Szopos Dávid 9(1x3)Benedek Bálint 8Ionescu Cristian 6Nagy Sándor 15(3x3)Tamás Benedek 3
101 : 68(25-13)(22-17)(31-13)(28-25)
InterProd
Török Zalán 25Leitman Pál 10(2x3)Hajdu Zoltán 24Györke László 7Vackán Zsolt 2
14. Forduló
2018-05-06
Ati HB
Lőrinczi Géza 3(1x3)Kovács József 13(2x3)ifj. Lukácsi Csaba 4(1x3)Tóth Károly 10Kassay E. Attila 20(2x3)Erőss István 20(4x3)Both Hunor 8Lőrincz Tamás 6
84 : 67(21-16)(16-24)(24-13)(23-14)
Bivalyok
András Levente 11(2x3)Kovács Szabolcs 21(4x3)Oláh György 11Péter Attila 5(1x3)Végh Hunor 12Magyari Lóránt 2Gáll Attila 2Szász Lehel 3(1x3)
InterProd
Györke László 14(1x3)Gedő Botond 23Török Zalán 14Leitman Pál 14(4x3)Hajdu Zoltán 2
67 : 80(9-19)(13-11)(17-23)(28-27)
Villy
Belényessy Sándor 35(4x3)Lőrincz Csaba 14Hajdu Levente 16Kádár Levente 7Páll Dénes 8
15. Forduló
2018-05-13
VSK - Csíkszereda U18
20 : 0
Bivalyok
Ati HB
Kassay E. Attila 8Erőss István 10(2x3)Vass Imre 14(4x3)Tóth Károly 25(3x3)ifj. Lukácsi Csaba 6Both Hunor 3Lőrincz Tamás 2
68 : 63(9-17)(12-19)(13-7)(34-20)
Villy
Hajdu Levente 6Páll Dénes 18Belényessy Sándor 26(4x3)Kádár Levente 6Lőrincz Csaba 7
InterProd
0 : 20
Vendor
Elődöntő I
2018-05-25
Ati HB
🕕18:00
VSK - Csíkszereda U18
Elődöntő II
2018-05-26
Ati HB
🕐13:00
VSK - Csíkszereda U18
Elődöntő III
2018-05-27
Ati HB
🕐13:00
VSK - Csíkszereda U18

TOPLISTÁK / HIBÁK

CSAPATOK

  • Ati HB
  • Bivalyok
  • Gyergyó
  • InterProd
  • Vendor
  • Villy
  • VSK - Csíkszereda U18

Villy

Város : Székelyudvarhely -2001 Megalakul a VILLY kosárlabda csapat -2001-2002 Részvétel a X. Városi Kosárlabda Bajnokságba -2002-2003 XI. Városi Kosárlabda Bajnokság I HELY -2003-2004 XII. Városi Kosárlabda Bajnokság I HELY -2004-2005 XIII. Városi Kosárlabda Bajnokság I HELY -2005-2006 XIV. Városi Kosárlabda Bajnokság I HELY -2006-2007 XV. Városi Kosárlabda Bajnokság III HELY -2007 XV. EMDKK Erdélyi Magyar Diák Kosárlabda Kupa SZERVEZÉS -2007-2008 XVI. Városi Kosárlabda Bajnokság SZERVEZÉS -2007-2008 XVI. Városi Kosárlabda Bajnokság I HELY -2008 I VILLY KUPA SZERVEZÉS -2008 I VILLY KUPA I HELY -2008 Cupa Magic Szatmárnémeti részvétel -2008 Cupa Pro Baschet I HELY -2008 XVI. EMDKK Erdélyi Magyar Diák Kosárlabda Kupa SZERVEZÉS -2008 Részvétel a Nemzetközi B Divizioba -2008-2009 XVII. Városi Kosárlabda Bajnokság SZERVEZÉS -2008-2009 XVII. Városi Kosárlabda Bajnokság I HELY -2009 XVII. EMDKK Erdélyi Magyar Diák Kosárlabda Kupa SZERVEZÉS -2009 EMDKK Erdélyi Magyar Diák Kosárlabda Kupa I HELY -2009 Részvétel a Hargita megyei bajnokságba -2009-2010 XVIII. Városi Kosárlabda Bajnokság SZERVEZÉS -2009-2010 XVIII. Városi Kosárlabda Bajnokság I HELY -2010 XVIII. EMDKK Erdélyi Magyar Diák Kosárlabda Kupa SZERVEZÉS -2010 EMDKK Erdélyi Magyar Diák Kosárlabda Kupa II HELY -2010-2011 XIX. Városi Kosárlabda Bajnokság SZERVEZÉS -2010-2011 XIX. Városi Kosárlabda Bajnokság I HELY -2011-2012 XX. Városi Kosárlabda Bajnokság SZERVEZÉS

JÁTÉKOSOK

PONTOK
1. vsInterProd9
2. atBivalyok5
3. vsGyergyó8
4. vsVendor13
5. atAti HB12
6. atVendor8
7. vsBivalyok7
8. vsGyergyó5
9. atVSK - Csíkszereda U1821
10. atInterProd8
11. atAti HB18
Összesen:114
4Páll Dénes
PONTOK
1. vsInterProd4
2. atBivalyok3
3. atVendor5
4. vsBivalyok2
5. vsGyergyó4
Összesen:18
5Popa Dániel
PONTOK
1. atVSK - Csíkszereda U1812
2. vsInterProd19
3. atBivalyok13
4. vsGyergyó10
5. vsVendor21
6. atAti HB12
7. vsBivalyok14
8. vsGyergyó13
9. atInterProd16
10. atAti HB6
Összesen:136
6Hajdu Levente
PONTOK
1. atVSK - Csíkszereda U1811
Összesen:11
7Mester Zoltán
PONTOK
1. vsInterProd16
2. atBivalyok23
3. vsGyergyó4
4. vsVendor17
5. atVendor14
6. vsBivalyok14
7. atInterProd14
8. atAti HB7
Összesen:109
8Lőrincz Csaba
PONTOK
1. atVSK - Csíkszereda U1820
Összesen:20
9Tigla Dragos
PONTOK
1. atVSK - Csíkszereda U1814
2. vsInterProd19
3. atBivalyok11
4. vsGyergyó4
5. vsVendor8
6. atAti HB4
7. atVendor13
Összesen:73
10Bokor Zoltán
PONTOK
1. atVSK - Csíkszereda U186
2. vsInterProd9
3. atBivalyok2
4. vsGyergyó9
5. vsVendor6
6. atAti HB4
7. atVendor5
8. vsBivalyok8
9. vsGyergyó4
10. atVSK - Csíkszereda U1816
11. atInterProd7
12. atAti HB6
Összesen:82
11Kádár Levente
PONTOK
1. atVSK - Csíkszereda U1827
2. atBivalyok6
3. atAti HB27
4. atVendor20
5. vsBivalyok12
6. vsGyergyó32
7. atInterProd35
8. atAti HB26
Összesen:185
13Belényessy Sándor
PONTOK
1. atVSK - Csíkszereda U1817
2. atBivalyok10
3. vsGyergyó26
4. vsVendor21
5. atAti HB12
6. vsBivalyok22
7. vsGyergyó13
Összesen:121
14Bartus Levente
PONTOK
1. atVSK - Csíkszereda U186
Összesen:6
19Lőrincz Barna

TÁMOGATÓK ÉS PARTNEREK

KAPCSOLAT

A bajnoksággal kapcsolatos véleményed vagy észrevételedet küld el, vagy oszd meg a bajnokság Facebook-os üzenőfalán.